Administrator Danych HR z językiem niderlandzkim - praca zdalna

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach. Lokalizacja: Polska, praca zdalna Rekrutacja prowadzona online

Zadania na stanowisku:

  • Zarządzanie i weryfikacja danych pracowniczych

  • Wsparcie działań onboardingu i outboardingu

  • Rozliczanie benefitów, urlopów etc.

  • Dostarczanie zestawień i raportów

  • Odpowiadanie na zapytania pracowników firmy w języku niderlandzkim lub angielskim

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ( wykształcenie kierunkowe będzie dodatkowym atutem)

  • Pierwsze doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

  • Bardzo dobra znajomość jednego języka niderlandzkiego (poziom B2/C1)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2)

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

  • Kompleksowy program wdrożeniowy oraz szkolenia

  • Udział w ciekawym projekcie związanym z procesami HR

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna, Multisport)

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

ID NISO Numer ref.: 40249