top of page

AP/AR Accountant z j. greckim

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach. Lokalizacja: Polska, praca zdalna Rekrutacja prowadzona online

Zadania na stanowisku:

  • Weryfikacja danych w systemie,

  • Księgowanie faktur zakupowych zgodnie z zasadami rachunkowości,

  • Monitorowanie terminów płatności,

  • Kontrola realizacja płatności,

  • kontakt z telefoniczny oraz e-mailowy z klientami

  • Raportowanie do innych oddziałów firmy

  • Wykorzystanie języka obcego w codziennej pracy.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz języka greckiego (min. B2)

  • Wykształcenie kierunkowe będzie atutem,

  • Obycie korporacyjne,

  • Min. pół roczne doświadczenie w dziale księgowości.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów,

  • Twórczą i swobodną atmosferę pracy,

  • Dofinansowanie do kursów językowych oraz merytorycznych.

ID 32250 Numer ref.: MARTY