top of page

AP or AR Accountant with French |PRACA ZDALNA|

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Lokalizacja: Polska, praca zdalna

Rekrutacja prowadzona online

Zadania na stanowisku:

  • Prowadzenie procesów księgowych działu AP lub AR (w zależności od doświadczenia),

  • Kontakt z klientem francusko-języcznym,

  • Wprowadzanie, weryfikacja poprawności i księgowanie faktur w systemie SAP,

  • Procesowanie transakcji, księgowanie faktur kosztowych krajowych i zagranicznych,

  • Udział w zamknięciu miesiąca/kwartału/roku,

  • Tworzenie raportów i zestawień wewnętrznych i zewnętrznych,

  • Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Zaawansowana znajomość j.francuskiego i dobra znajomość j.angielskiego,

  • Doświadczenie zawodowe w branży F&A,

  • Znajomość systemu SAP - mile widziana,

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • Chęć dalszego rozwoju w międzynarodowej korporacji.

Nasz Klient oferuje:

  • Wynagrodzenie podstawowe + kwartalny system premiowy,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. (Po okresie próbnym, umowa na czas nieokreślony)

  • Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach biurowych

  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie.

  • Klarowna ścieżka kariery i realne możliwości awansu,

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (Multisport, ubezpieczenie medyczne, kafeteria, kursy językowe)

  • Możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce

ID 34491

Numer ref.: PAMA