Asystent ds. obsługi klienta biznesowego z j. angielskim - nie wymagamy doświadczenia!

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Lokalizacja: Polska, Łódź (praca hybrydowa) Rekrutacja prowadzona online Zadania na stanowisku:

  • Codzienna praca z językiem angielskim,

  • Weryfikacja zgłoszeń wysyłanych przez klientów (mail, chat, telefon),

  • Analiza i wprowadzanie danych do systemu,

  • Tworzenie raportów, analiz w języku obcym,

  • Drobne tłumaczenia oraz redakcja tekstów na potrzeby działu.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),

  • Dobra organizacja czasu pracy,

  • Komunikatywność, otwartość,

  • Gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin.

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę oraz konkurencyjne wynagrodzenie,

  • Codzienne wykorzystywanie języka obcego oraz wzrost kompetencji językowych,

  • Pierwsze doświadczenie w pracy w międzynarodowej organizacji w zgranym zespole,

  • Pakiet dodatków socjalnych: prywatna opieka medyczna, My Benefit System, karta lunchowa i sportowa i in.

ID 32892

Numer ref.: NISO