top of page

Asystent Działu Księgowości Międzynarodowej - Włoski

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach. Lokalizacja: Warszawa, praca hybrydowa Rekrutacja prowadzona online

Zadania na stanowisku:

  • Wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego na podstawie zeskanowanych dokumentów

  • Weryfikacja dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującą procedurą

  • Weryfikacja danych dostawców w systemach księgowych

  • Kontakt z dostawcami: obsługa zapytań telefonicznych oraz mailowych, wyjaśnianie kwestii dotyczących płatności, potwierdzanie sald

  • Uzgodnienie i rozliczanie sald kont dostawców: płatności, zaliczki, faktury zablokowane do płatności, inne otwarte pozycje na kontach

  • Obsługa klienta wewnętrznego: zarządzanie zapytaniami

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka włoskiego

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Otwartość na rozwój w obszarze księgowości

  • Gotowość do pracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Szkolenia wdrażające

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, pełen pakiet benefitów pozapłacowych

  • Pracę hybrydową

ID 31785 Numer ref.: NISO