top of page

Asystent Działu Księgowości z językiem francuskim

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Lokalizacja: Polska, Łódź (praca hybrydowa)

Rekrutacja prowadzona online

Zadania na stanowisku:

  • Wprowadzanie danych do systemu na podstawie zeskanowanych dokumentów

  • Weryfikacji dokumentów zgodnie z obowiązującą procedurą

  • Weryfikacja dostawców w systemach księgowych

  • Kontakt z dostawcami: obsługa zapytań telefonicznych oraz mailowych, wyjaśnianie kwestii z obszaru płatności

  • Obsługa klienta w języku francuskim

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka francuskiego (C1) oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1/B2)

  • Wykształcenie kierunkowe lub pierwsze doświadczenie w obszarze księgowości

  • Otwartość i komunikatywność

  • Zainteresowanie dalszym rozwojem w obszarze finansów i księgowości

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość pracy hybrydowej w Łodzi

  • Pracę w międzynarodowej firmie

  • Pakiet benefitów (Multisport, opieka medyczna i in.)

  • Szkolenia i kursy

ID 38225

Numer ref.: NISO