top of page

Asystent/ka biura

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu L.M. Group, który został utworzony w 1987 roku. Dzięki zaangażowaniu pracowników oraz sieci oddziałów rozmieszczonych w Polsce, Niemczech i w Izraelu, L.M. Group stał się liderem w obszarze rekrutacji stałych i tymczasowych i świadczy swoje usługi setkom podmiotów i organizacji z różnych sektorów, zarówno firm BPO/SSC, Sales&Marketing, IT jak i branży produkcyjnej. W związku z rozwojem struktur L.M. Group, poszukujemy osób gotowych kontynuować swoją karierę zawodową w strukturach firmy: Lokalizacja: Poznań, praca hybrydowa

Rekrutacja prowadzona online

Obowiązki:

  • Wsparcie administracyjne biura

  • Przygotowywanie dokumentów kadrowych

  • Pomoc przy realizacji procesów rekrutacyjnych

  • Koordynowanie zakupów

  • Bieżące wsparcie administracyjne biur regionalnych

  • Przygotowywanie raportów, zestawień, prezentacji

  • Organizacja eventów wewnętrznych i zewnętrznych

Wymagania:

  • Łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych

  • Komunikatywność, sumienność, terminowość

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Konsekwencja w dążeniu do celu

  • Entuzjazm na co dzień

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • Elastyczną formę zatrudnienia (w tym umowa o pracę)

  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze

  • Pracę hybrydową w dogodnej lokalizacji w centrum Poznania (3/2)

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pracę przy międzynarodowych projektach

  • Profesjonalne szkolenia dostosowane do stanowiska pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy

  • Sprzęt służbowy

ID 42411

Numer ref.: KACZ