Asystent / Młodszy specjalista Finansów i Księgowości z j. niemieckim - home office

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach. Lokalizacja: Polska, praca zdalna Rekrutacja prowadzona online

Zadania na stanowisku:

  • Wspieranie działań związanych z zamknięciem miesiąca

  • Przygotowywanie analiz finansowych

  • Wykonywanie bieżących operacji: uzgadnianie i monitorowanie bilansu, przygotowywanie standardowych raportów

  • Sprawdzanie, czy transakcje są księgowane zgodnie z polityką rachunkowości

  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Język niemiecki i angielski na poziomie min. B2

  • Wykształcenie wyższe lub studenci rachunkowości i finansów

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Dokładność i rzetelność

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, będzie Twoim atutem.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie

  • Pracę na pełen etat z dowolnego miejsca w Polsce

  • Profesjonalne wdrożenie do pracy, przygotowujące do wykonywania zawodu;

  • Możliwość udziału w międzynarodowych projektach i zdobycia doświadczenia w globalnych firmach

  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, możliwość wyboru benefitów i inne)

ID 33168 Numer ref.: PAMA