top of page

Automatyk w dziale utrzymania ruchu

Zakres zadań:

  • Wykonywanie bieżących oględzin i konserwacja instalacji elektroenergetycznej, urządzeń elektrycznych, instalacji sterowania i automatyki na terenie zakładu

  • Usuwanie awarii elektrycznych, napędów oraz systemów automatyki i sterowania na liniach produkcyjnych oraz prowadzenie diagnostyki i zaawansowanej analizy problemów na systemach sterowania urządzeń.

  • Uczestniczenie w projektach wdrażania nowych rozwiązań technicznych i modernizacjach linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń i instalacji;

  • Obsługa i rozbudowa systemu powiązanego z oprogramowaniem do zarządzania mediami obiektu

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (dział utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym)

  • Kierunkowe wykształcenie w obszarze automatyki, robotyki lub elektroniki

  • Podstawowa znajomość techniki napędowej, pneumatyki

  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia SEP do 1 Kv

Oferujemy:

  • Umowa o pracę: 7100-8000 zł brutto

  • System pracy: II zmiany po 12h (7 dni w tygodniu)

  • Dofinansowanie posiłków w pracy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie

  • Karta Sodexo