top of page

Automatyk w dziale utrzymania ruchu

Obecnie dla naszego klienta z branży spożywczej zlokalizowanego w okolicach Tarnowa Podgórnego, poszukujemy automatyków do działu utrzymania ruchu na produkcję.

Miejsce pracy: Kaźmierz

Zadania:

·Przeprowadzanie bieżących napraw i konserwacji urządzeń elektrycznych;

·Prowadzenie prac modernizacyjnych i rozbudowy układów sterowania oraz infrastruktury;

·Zapewnienie bezawaryjnej pracy maszyn oraz instalacji;

·Wykonywanie zadań w ramach okresowych przeglądów i remontów maszyn;

·Udział w montażu nowych maszyn lub linii produkcyjnych;

·Kontakt z podwykonawcami i dostawcami urządzeń wykorzystywanych w procesach produkcyjnych;

·Wdrażanie usprawnień i innowacji w procesie produkcyjnym.

Oczekiwania:

·Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym, 4-brygadowym - warunek konieczny;

·Uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci do 1 kV (SEP) - dodatkowy atut;

·Wykształcenie średnie o profilu kierunkowym (mile widziane wyższe o kierunku automatyka, elektronika, elektrotechnika, robotyka);

·Umiejętność czytania schematów elektrycznych;

·Umiejętność pracy w zespole, systematyczność, odpowiedzialność;

·Mile widziane doświadczenie zawodowe zdobyte w firmach produkcyjnych na zbliżonym stanowisku.

Dla ciebie:

·Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

·Wynagrodzenie do 8800 zł brutto + roczne premie

·Pracowniczy Program Emerytalny

·Prywatna opieka medyczna

·Dodatkowe ubezpieczenie na życie

·Dofinansowanie karty Multisport

ID: ANZD

Numer ref: 40468