top of page

Channel Manager Traditional Trade

Dla naszego Klienta, którym jest producent chemii gospodarczej, poszukujemy doświadczonej osoby, z branży FMCG, kanału tradycyjnego na stanowisko Channel Manager Traditional Trade.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie sprzedażą w kanale tradycyjnym

  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym oraz jego powiększanie

  • Nawiązywanie nowych i rozwijanie stałych relacji z partnerami biznesowymi

  • Tworzenie i wdrażanie strategii sprzedaży

  • Prowadzenie negocjacji handlowych z dystrybutorami, hurtowniami, sieciami lokalnymi

  • Realizacja założonych planów sprzedaży i stałe zwiększanie efektywności prowadzonych działań

  • Analiza rynku i konkurencji.

Nasze wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą chemii gospodarczej w kanale tradycyjnym

  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych

  • Znajomość podstaw finansów w zakresie analizy kosztów i rentowności

  • Otwartość na nowe wyzwania

  • Gotowość do częstych podróży służbowych

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie plus system premiowy

  • Pakiet benefitów

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne premie

  • Pracę w dynamicznym, inspirującym środowisku.