top of page

Helpdesk z j. niderlandzkim - zdalnie

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach. Lokalizacja: Polska, praca zdalna Rekrutacja prowadzona online

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne Klienta zagranicznego oraz przeprowadzanie procesu obsługi serwisowej.

  • Identyfikacja problemów, proponowanie rozwiązań oraz ich realizacja.

  • Dbanie o terminowość, efektywność i jakość pracy oraz zachowanie standardów.

  • Współpraca z innymi działami wewnątrz firmy.

Nasze wymagania

  • Biegła komunikacja w języku holenderskim oraz komunikatywny angielski.

  • Orientacja na Klienta oraz profesjonalizm w działaniu.

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz współpracy w zespole.

  • Podejście diagnostyczne i umiejętność analitycznego myślenia.

  • Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel.

Nasz klient oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży nowych technologii.

  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowego doświadczenia w innowacyjnej branży.

  • Prywatną opiekę zdrowotną, ubezpieczenie na życie.

  • System kafeteryjny - My Benefit - sam decydujesz na co wydasz zgromadzone pieniądze.

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz partnerską współpracę na każdym szczeblu organizacji.

  • PRACĘ ZDALNĄ z dowolnego miejsca w Polsce - sprzęt do pracy zapewniamy my!

ID 30762 Numer ref.: JAKU