top of page

Inżynier Wdrożeniowy rozwiązań sieciowych CISCO

Nasz klient działający na polskim rynku teleinformatycznym z 1996 roku i świadczący złożone usługi dostawy rozwiązań teleinformatycznych poszukuje do swojego zespołu Specjalistę wdrażania produktów CISCO.

Lokalizacja: Polska, Warszawa (praca hybrydowa) Rekrutacja prowadzona online

Zadania na stanowisku:

  • Wdrożenie rozwiązań opartych na technologiach Cisco;

  • Kierowanie projektami;

  • Szukanie możliwości w wymienionych dziedzinach, a następnie ich realizacja i optymalizacja;

  • Zapewnienie ciągłego rozwoju kompetencji i umiejętności pracowników firmy w dziedzinie technologii IT;

  • Aktywne uczestnictwo we wdrażaniu zasad ochrony informacji i podejmowanie działań na rzecz zwiększenia bezpieczeństwa informatycznego;

  • Doradztwo i szkolenia użytkowników końcowych w zakresie codziennej administracji wdrożonych produktów;

  • Tworzenie i określanie specyfikacji dla nowych rozwiązań technicznych poprzez analizę już istniejących rozwiązań.

Wymagania:

  • Preferowane umiejętności to praca pod presją czasu oraz umiejętności analityczne;

  • Umiejętność podejmowania decyzji i budowania relacji w ramach projektów;

  • 5 lata doświadczenia we wdrażaniu technologii CISCO;

  • Zaawansowany poziom języka angielskiego, obejmujący także język techniczny;

  • Miłe wiedziane jest posiadanie certyfikatu CCNP lub CCNA;

  • Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: Informatyka, Robotyka, Mechatronika).

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę hybrydową;

  • Dostęp do niezbędnych narzędzi pracy oraz ciągły rozwój kwalifikacji zawodowych;

  • Pracę w nowoczesnej organizacji;

  • Stabilne zatrudnienie w ramach B2B lub na podstawie umowy o pracę, wraz z elastycznym czasem pracy.

ID 42291 Numer ref.: DEBE