top of page

Inżynier Wdrożeniowy Cisco

Miejsce pracy: Warszawa

Do zespołu naszego klienta poszukujemy Inżyniera wdrożeniowego CISCO.

Główne obowiązki:

·Tworzenie i wdrażanie rozwiązań opartych o technologie Cisco;

·Poszukiwanie potencjałów / szans w powyższych obszarach, następnie ich realizacja i optymalizacja;

·Kierowanie projektami;

·Dbanie o stałe podnoszenie kompetencji i umiejętności pracowników firmy w obszarze technologii IT;

·Aktywny udział we wdrażaniu zasad ochrony informacji i podejmowania działań zwiększających bezpieczeństwo informatyczne;

·Opracowywanie i specyfikowanie nowych rozwiązań technicznych poprzez analizę istniejącego rozwiązań;

·Instruktaż i szkolenia użytkowników końcowych z wdrożonych produktów w zakresie bieżącej administracji;

Oczekujemy od kandydata:

·Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: Informatyka, Robotyka, Mechatronika);

·1 - 4+ lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

·Języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację, w tym techniczną.

·Certyfikat CCNP lub CCNA

·Miło wiedziane jet też umiejętność pracy pod presją czasu i umiejętności analityczne;

·Samodzielność w podejmowaniu decyzji i umiejętność budowania relacji i współdziałania w ramach realizacji prowadzonych projektów;

Oferujemy:

·Pracy w nowoczesnej organizacji;

·Pakiet świadczeń socjalnych, w tym m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa;

·Stabilne zatrudnienie - B2B lub umowa o pracę i elastyczny czas pracy;

·Niezbędne narzędzia pracy oraz stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

ID: DEBE

Numer ref.: 39095