top of page

Junior AR Accountant with Danish or Norwegian (remote job)

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach. Lokalizacja: Polska, praca zdalna Rekrutacja prowadzona online Zadania na stanowisku:

  • Obsługa w obszarze należności, zagranicznych placówek firmy

  • Kontakt z obcojęzycznymi kontrahentami

  • Realizację procesów księgowych w obszarze AR (Accounts Receivable),

  • Praca w systemie SAP,

  • Udział w zamknięciach miesiąca i roku

  • Obowiązki związane z Cash Collection

  • Współpraca z innymi działami

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka duńskiego lub norweskiego (min. B2/C1),

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1/B2),

  • Doświadczenie korporacyjne/w obszarze finansów lub księgowości/obsłudze klienta,

  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów,

  • Zdolności analityczne,

  • Komunikatywność.

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,

  • możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia w różnych obszarach księgowości,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę,

  • Pakiet benefitów pozapłacowych: karta sportowa, owoce w biurze, prywatna opieka zdrowotna, vouchery i wejściówki, chill-room,

  • Możliwość pracy zdalnej na zasadzie home-office z dowolnego miejsca w Polsce.

ID 36969 Numer ref.: NISO