top of page

Konsultant ds.obsługi klienta biznesowego - j. francuski

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Lokalizacja: Polska, Warszawa (praca hybrydowa)

Rekrutacja prowadzona online

Zadania na stanowisku:

  • obsługa francuskojęzycznych klientów biznesowych w kwestiach związanych z realizacją zamówień i płatności - mailowo oraz telefonicznie

  • rozwiązywanie problemów

  • praca na systemie SAP - wprowadzanie, aktualizacja i administracja danych

  • drobne tłumaczenia tekstów

Wymagania:

  • płynna znajomość języka francuskiego (poziom B2+/C1)

  • dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2)

  • minimum średnie wykształcenie

  • komunikatywność

  • umiejętność pracy w zespole

  • doświadczenie w obsłudze klienta/administracji

  • stałą, ciekawą i pełną wyzwań pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie

  • pracę w młodym zespole i miłej atmosferze

  • szkolenia wdrażające oraz doskonalące

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

  • pakiet benefitów pozapłacowych: karta MultiSport, prywatna opieka zdrowotna, karta lunchowa, platforma multi-benefitowa

  • pracę hybrydową

ID 36809

Numer ref.: NISO