top of page

Konsultant ds. rekrutacji tymczasowych

Do naszego zespolu poszukujemy osobę na stanowisko Konsultant ds. rekrutacji tymczasowych

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych end to end (redagowanie i publikowanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych, weryfikowanie dokumentów aplikacyjnych)

  • Aktywne budowanie bazy kandydatów

  • Odpowiedzialność za wyszukiwanie nowych strategii/ źródeł dotarcia do kandydatów,

  • Angażowanie się w procesy EB oraz aktywny udział w social mediach

  • Odpowiedzialność za budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami

  • Raportowanie podejmowanych działań rekrutacyjnych

  • Wspieranie procesu wdrożenia nowych pracowników

  • Koordynacja spraw związanych z zatrudnieniem

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, mile widziane w obszarze pracy tymczasowej

  • Samodzielność i zaangażowanie w realizację celów

  • Kreatywność, otwartość na zmiany oraz cechuje cię pozytywne nastawienie

To oferujemy:

  • Pracę zdalną (lub możliwość pracy hybrydowej z biura w Poznaniu) - w zależności od preferencji Kandydata

  • Opiekę medyczną

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B oraz system premiowy

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Elastyczny czas pracy

  • Pakiet benefitów

Nr ref:#40120

ID: KARE