Młodszy asystent ds. księgowych (dział collections) - praca hybrydowa z językiem niemieckim

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach. Lokalizacja: Polska, Kraków (praca zdalna) Rekrutacja prowadzona online

Zadania na stanowisku:

  • monitorowanie kont w celu identyfikacji zaległych płatności, które pojawiają się na kontach klientów

  • kontaktowanie się z dłużnikami, celem odzyskania należności

  • raportowanie, analizowanie danych oraz przygotowywanie dokumentów

  • współpraca z osobami z działu windykacjnego

  • przestrzeganie ścisłych reguł, standardów i przepisów prawnych

  • uzupełnianie wiedzy, związanej z zajmowanym stanowiskiem

  • obsługiwanie nowoczesnych programów księgowych

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)

  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Umiejętność korespondencji z klientami w języku niemieckim (stanowisko w 70-80% polega na kontakcie mailowym)

  • Umiejętność budowania długoterminowych profesjonalnych relacji służbowych/biznesowych

  • Dokładność i umiejętność analizowania danych

  • Dostępność do pracy na pełen etat, od poniedziałku do piątku

  • Chęć rozwoju w obszarze księgowym, finansowym i innych pochodnych

  • Pracę hybrydową (2-3 razy w ciągu tygodnia z biura które mieści Krakowa)

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, dla każdego kandydata, od pierwszego dnia współpracy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia związanego z branżą księgową

  • Możliwość wyspecjalizowania posiadanych umiejętności

  • Stabilizację zawodową - możliwość długoletniej współpracy i awansów w strukturach firmy

  • Umowa o pracę

  • Kompleksowy program wdrożeniowy oraz onboarding

  • Szansę na rozwój zawodowy

  • Pakiet benefitów - Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe.

ID 38474 Numer ref.: MAKO