Młodszy Konsultant ds. Procesowania Zamówień (praca zdalna) z językiem włoskim

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach. Lokalizacja: Polska, praca zdalna Rekrutacja prowadzona online

Zadania na stanowisku:

  • Mailowy kontakt z klientami biznesowym (kontakt w języku włoskim)

  • Przyjmowanie zamówień od klientów, drogą telefoniczną i mailową

  • Sprawdzanie dostępności produktów na stronach dostawców

  • Weryfikowanie bazy produktów u dostawców

  • Wprowadzanie danych do systemu

  • Ustalanie cen i przedstawianie ofert klientom

  • Realizacja oraz procesowanie zamówień w systemie (SAP)

  • Pilnowanie całego łańcucha zamówień (kompleksowa usługa)

  • Naliczanie należności za zrealizowane zamówienia

  • Odbieranie zgłoszeń od klientów biznesowych

  • Wspieranie pozostałych członków zespołu

Wymagania:

  • Znajomość j. angielskiego i włoskiego (znajomość języka musi pozwalać na swobodną komunikację)

  • Minimalny poziom języków, to C1(włoski) B2 (angielski)

  • Zdolność do pracy pod presją czasu

  • Decyzyjność

  • Pozytywne nastawienie do pracy i wykonywanych czynności

  • Umiejętność organizowania pracy własnej

  • Chęć do podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Pierwsze doświadczenie w zakresie ekonomii/obsługi klienta lub wykształcenie kierunkowe będą dodatkowym atutem, jednak nie jest ono wymagane!

  • Stabilne zatrudnienie i możliwość wieloletniej współpracy z firmą

  • Umowę o pracę (od pierwszego dnia zatrudnienia)

  • Praca w stałych godzinach biurowych (wolne wieczory i weekendy)

  • Pracę zdalną lub hybrydową (biuro w Gdańsku)

  • Szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, multisport, oraz system premiowy (i inne)

  • Pakiet szkoleń w pierwszych tygodniach zatrudnienia - 100% podstawowego wynagrodzenia

ID 33059 Numer ref.: MAKO