top of page

Młodszy specjalista na rynku francuskim

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Lokalizacja: Polska, Warszawa (praca hybrydowa)

Rekrutacja prowadzona online

Zadania na stanowisku:

  • weryfikacja dokumentacji w języku francuskim

  • analiza danych, wprowadzanie i aktualizowanie ich w systemie

  • kontakt z korporacyjnym Klientem w j. obcym (mailowy/telefoniczny)

  • przygotowywanie raportów i zestawień

  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • otwartość na wyzwania i chęć wykonywania nowych zadań

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów na polu biznesowym

  • podstawowa znajomość obsługi programu MS Excel

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • pakiet szkoleń i kursów podnoszących kompetencje

  • pakiet socjalny: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie i wiele innych

  • bonusy finansowe

  • pracę w międzynarodowym środowisku

ID 35566

Numer ref.: NISO