Obsługa klienta - asystent ds. kontroli należności- z językiem włoskim

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Lokalizacja: Polska, Warszawa (praca hybrydowa)

Rekrutacja prowadzona online

Zadania na stanowisku:

  • Stała współpraca z zagranicznymi klientami biznesowymi

  • Stała współpraca z wewnętrznymi interesantami

  • Weryfikowanie płatności na kontach klienta

  • Ustalanie limitów kredytowych

  • Odpowiedzialność za powierzone stanowisko

  • Dążenie do minimalizacji sald na kontach klientów zagranicznych

  • Sprawdzanie terminowości spłat należności

  • Budowanie profesjonalnych relacji z klientami biznesowymi

  • Odpowiadanie na zapytania, kierowane przez klientów (mail i telefon)

  • Optymalizacja świadczonych usług poprzez konsekwentne ulepszanie procesów

  • Maksymalizację przepływów pieniężnych w firmie

Wymagania:

Języka angielskiego na poziomie b2/c1

  • Języka włoskiego na poziomie minimum c1

  • swobodnej komunikacji, w powyższych językach

  • umiejętność do budowania i utrzymywania służbowych relacji z klientami

  • dyspozycyjności do pracy w pełnym wymiarze godzin, 5 dni w tygodniu

  • rzetelność w wykonywaniu obowiązków, związanych z kontrolowaniem należności

  • doskonałej organizacja pracy własnej

  • gotowość do nauki i stałego pogłębiania swojej wiedzy

Klient nie wymaga doświadczenia zawodowego.

  • stałe i stabilne zatrudnienie w firmie o międzynarodowym znaczeniu

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (od pierwszego dnia współpracy)

  • praca od poniedziałku do piątku w standardowych godzinach biurowych

  • szkolenia wdrożeniowe na stanowisko, dopasowane do indywidualnych potrzeb pracownika

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • pracę hybrydową 2-3 razy w miesiącu, z siedziby firmy (biuro w Warszawie)

  • naukę pracy z programami księgowymi (SAP) i innych systemach potrzebnych do wykonywania obowiązków

  • rozbudowany pakiet benefitów

ID 31492

Numer ref.: MAKO