Obsługa klienta międzynarodowego - dział AP/AR - praca z językiem niemieckim

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Lokalizacja: Polska, praca zdalna

Rekrutacja prowadzona online

Zadania na stanowisku:

  • Wsparcie procesów księgowych i administracyjnych

  • Świadczenie wysokiego poziomu usług

  • Praca w systemach międzynarodowych (SAP/Salesforce)

  • Kontakt z klientami biznesowymi firmy i stałą współpraca związana z procesami księgowymi

  • Analiza danych i tworzenie raportów na potrzeby klienta

  • Udział w migracji procesów księgowych i administracyjnych

  • Kontrolowanie należności na kontach klienta i tworzenie upomnień o zapłatę

  • Współpraca z działem windykacji

  • Wystawianie faktur i dokumentów korygujących

  • Tworzenie pozostałej dokumentacji

  • Korespondencja z klientami i innymi działami księgowymi w firmie,

  • Przygotowywanie analiz i raportów

  • Analiza danych

  • Praca w systemach specjalistycznych - SAP/Salesforce

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego i niemieckiego, na poziomie minimum B2

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe, związane z działami AP/AR, obsługą klienta itp

  • Znajomość procesów księgowych oraz przepisów z tego zakresu

  • Chęć dalszego rozwoju w tym zakresie

  • Dyspozycyjności do pracy na pełen etat

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w międzynarodowej firmie

  • Sprzęt służbowy, potrzebny do wykonywania codziennych obowiązków

  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, multisport, my benefit platforma i inne)

  • Pracę zdalną lub z placówek firmy: Wrocław, Poznań, Łódź, Kraków

  • Udział w ciekawych projektach w międzynarodowym środowisku u klienta z stabilną pozycją na rynku

  • Jasna ścieżka kariery, możliwości podnoszenia kompetencji

ID 41330

Numer ref.: MAKO