top of page

Opiekun Klienta Zagranicznego - j. francuski (praca zdalna)

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach. Lokalizacja: Polska, remote work Rekrutacja prowadzona online

Zadania na stanowisku:

  • Telefoniczne oraz mailowe wsparcie klienta biznesowego - w j. obcym;

  • Budowanie relacji z klientami;

  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych do systemu;

  • Procesowanie i weryfikację dokumentacji;

  • Procesowanie zamówień w systemie;

Aplikuj, jeżeli jesteś osobą:

  • Posługującą się biegle językiem francuskim (B2/C1);

  • Swobodnie komunikującą się w języku angielskim;

  • Otwartą na nowe wyzwania i chętną do rozwoju swoich umiejętności;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Samodzielną w podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu problemów;

  • Dobrze znającą pakiet MS Office, system SAP i Salesforce;

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Pakiety niezbędnych szkoleń oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy;

  • Dofinansowanie do opieki medycznej i pakietów sportowych;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności;

ID 40234 Numer ref.: NISO