top of page

Praca na produkcji elementów gumowych i silikonowych

Miejsce pracy: Dopiewo

Dla naszego klienta branży motoryzacyjnej poszukujemy pracowników produkcyjnych do zakładu w Dopiewie.

Zadania:

  • Sprawdzanie karty produktu i pobieranie odpowiednich elementów

  • Czytanie rysunku i produkcja węży zgodnie z instrukcją pracy (znajomość rynku technicznego nie jest wymagana - nauczymy

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na ewentualne braki węży i narzędzi niezbędnych do produkcji.

  • Zgłaszanie przełożonemu awarii maszyn i narzędzi

  • Przekazywanie gotowych produktów do stemplowania.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy na III zmiany

  • Punktualność

  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

Co oferujemy?:

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjną stawkę nawet 4700 zł brutto (na którą składa się premia produkcyjna , dodatek stanowiskowy oraz dodatek obecnościowy)

  • Dodatki za pracę w porze nocnej

  • 80zł co miesiąc na automaty vendingowe

  • Dopłatę do dojazdów

  • Szkolenie wdrażające