top of page

Rekruter IT (praca zdalna)

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu L.M. Group. W związku z ekspansją L.M. Group w Polsce i w Niemczech, poszukujemy utalentowanych osób gotowych rozpocząć lub kontynuować karierę zawodową w strukturach koncernu L.M. Group na stanowisku IT Rekruter.

Twój zakres obowiązków

· Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska z obszaru rekrutacji IT

· Wsparcie projektów rekrutacyjnych dla klientów zagranicznych

· Aktywne pozyskiwanie kandydatów m.in. metodą direct search

· Przeprowadzanie telefonicznych rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami

· Realizacja założonych celów rekrutacyjnych

· Poszerzanie i aktualizacja bazy kandydatów

· Przygotowywanie raportów i zestawień z prowadzonych projektów rekrutacyjnych

Wymagania pracodawcy

· Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

· Znajomość nowoczesnych metod docierania do kandydatów oraz kreatywność w wyszukiwaniu nowych źródeł aplikacji

· Gotowość do realizacji projektów w różnych branżach dla Klientów w Polsce i Niemczech

· Doświadczenie w pracy w agencji rekrutacyjnej (mile widziane)

· Znajomość j. angielskiego – mile widziane

· Znajomość technik rekrutacyjnych

· Umiejętność koordynowania kilku projektów na raz, podzielność uwagi

· Komunikatywność i umiejętność budowania relacji

· Bardzo dobra organizacja pracy

· Umiejętność pracy pod presją czasu

· Otwartość i pozytywne nastawienie do innych osób

Pracodawca oferuje

· Umowę o pracę lub kontrakt B2B (Ty wybierasz)

· Pracę zdalną

· Konkurencyjne wynagrodzenie

· Atrakcyjny miesięczny system premiowy (bez górnego limitu)

· Prywatną opiekę medyczną

· Możliwości rozwoju zawodowego

· Narzędzia niezbędne do pracy

· Elastyczny czas pracy

ID: KARE

Numer ref.: 23999