Rekruter pracowników tymczasowych ze Wschodu

Jesteśmy jest częścią międzynarodowego koncernu L.M. Group. W związku z ekspansją w Polsce L.M. Group w obszarze pracy tymczasowej, poszukujemy utalentowanych osób gotowych rozpocząć swoją karierę zawodową w strukturach koncernu LM Group w wyżej wspomnianym obszarze pracy tymczasowej.

Lokalizacja: Poznań

Rekrutacja prowadzona online

Zadania na stanowisku:

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na różnorodne stanowiska pracy tymczasowej

  • Umieszczanie ogłoszeń o pracę na portalach społecznościowych

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów z Ukrainy i Białorusi

  • Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami

  • Weryfikacja dokumentów i legalizacja pobytu pracowników

  • Obsługa administracyjno-kadrowa zatrudnionych pracowników tymczasowych

  • Praca na systemie do zarządzania aplikacjami (ATS)

  • Stały kontakt z Klientami oraz kandydatami

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego, białoruskiego lub rosyjskiego

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych pracowników tymczasowych wśród obywateli państw wschodnich

  • Dobra organizacja pracy

  • Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku

  • Rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Znajomość MS Excel

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Auto służbowe

  • Stabilne zatrudnienie

  • Pakiet benefitów pozapłacowych i atrakcyjny miesięczny system premiowy

  • Możliwości rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji

ID 10225

Numer ref.: LM2021