top of page

SAP Specialist (praca zdalna)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy utalentowanych osób gotowych kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Zadania na stanowisku:

  • Koordynowanie projektów w obszarze SAP

  • Współudział w procesie optymalizacji bieżących procesów

  • Monitorowanie i raportowanie realizacji etapów projektu

  • Ulepszanie modułów SAP

  • Realizacja przydzielonych w projekcie zadań

Oczekujemy:

  • 2-3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Doświadczenia w konfiguracji różnych modułów SAP

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B1/B2

  • Doświadczenia w prowadzeniu dokumentacji projektowej

  • Bardzo dobrej organizacji pracy

  • Umiejętności pracy pod presją czasu

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Narzędzia niezbędne do pracy

  • Atrakcyjne benefity pozapłacowe (m.in. prywatne opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport)

  • Liczne możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Możliwość awansu w wewnętrznych strukturach firmy

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Interesujące projekty umożliwiające rozwój zawodowy

  • Udział w wydarzeniach firmowych