Specjalista ds. obsługi Klienta Biznesowego z językiem niderlandzkim - praca zdalna

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Lokalizacja: Polska. praca zdalna

Rekrutacja prowadzona online

Zadania na stanowisku:

  • Obsługa procesów księgowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami

  • Księgowanie wyciągów bankowych i alokacja płatności przychodzących

  • Rejestracja, weryfikacja, księgowanie faktur

  • Utrzymywanie kontaktu z odbiorcami (monitoring należności, uzgadnianie salda rozrachunków itp.)

  • Udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca / roku

  • Współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy

  • Udział w projektach usprawniających istniejące procesy

  • Możliwość uczestniczenia w projektach przenoszenia wiedzy z innych europejskich lokalizacji firmy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niderlandzkiego i angielskiego

  • Sumienność, rzetelność i bardzo dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w grupie

  • Energia i chęć do działania

  • Wykształcenie min. licencjackie w obszarze Finansów, Rachunkowości lub pokrewnych

  • Doświadczenie w obszarze OtC/AR/Obsłudze klienta, preferowane w obszarze BPO/SSC

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowę o prace

  • Ubezpieczenie na życie

  • Możliwości rozwoju oraz szkolenia

  • Roczny bonus

  • Kursy językowe i szkolenia stanowiskowe

  • Możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce

ID 38409

Numer ref.: NISO