Specjalista ds. legalizacji pobytu

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu L.M. Group. W związku z ekspansją w Polsce L.M. Group w obszarze pracy tymczasowej, poszukujemy utalentowanych osób gotowych rozpocząć lub kontynuować karierę zawodową w strukturach koncernu LM Group.

Lokalizacja: Poznań

Rekrutacja prowadzona online

Zakres obowiązków:

  • Kompletowanie i prowadzenie dokumentacji związanej z legalizacją pobytu cudzoziemców w Polsce

  • Wsparcie procesu legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce

  • Samodzielna i terminowa kontrola statusu spraw w Urzędzie

  • Analiza przypadków legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców

  • Raportowanie stanu osobowego cudzoziemców

  • Współpraca z instytucjami w celu zapewnienia legalności pobytu i zatrudnienia cudzoziemców

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka rosyjskiego i/lub ukraińskiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • Bardzo dobra znajomość j. polskiego

  • Znajomość aktualnych przepisów związanych z legalizacją pobytu i pracy cudzoziemców

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowę

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji

  • Pakiet benefitów pozapłacowych

  • Liczne okazje do podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Biuro w dogodnej lokalizacji

ID 17375

Numer ref.: NAHA