Specjalista w obszarze Controllingu z językiem angielskim (praca zdalna)

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Lokalizacja: Polska, praca zdalna

Rekrutacja prowadzona online

Zadania na stanowisku:

  • dostarczanie kompleksowych usług w obszarze finansowym

  • przygotowywanie i kontrola nad realizacją budżetu

  • przeprowadzanie forecastu

  • sporządzanie analiz i raportów finansowych

  • ocena ryzyka

  • analizowanie i proponowanie usprawnień procesów w firmie

  • analiza odchyleń

Wymagania:

  • doświadczenie w obszarze finansowym (w tym min. 1-2 letnie doświadczenie w Controllingu

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)

  • analityczny umysł

  • znajomość programu Ms Office i SAP

  • umiejętność poruszania się w bazach danych i arkuszach kalkulacyjnych

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • pracę zdalną z dowolnego miejsca w Polsce

ID 39639

Numer ref.: MARTY