top of page

Starszy księgowy z językiem angielskim

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Lokalizacja: Polska, Poznań (praca hybrydowa)

Rekrutacja prowadzona online

Zadania na stanowisku:

  • zamykanie księgi głównej

  • zamykanie miesiąca

  • Nadzór nad księgami (AP, AR, GL)

  • comiesięczne podsumowania z klientami, Balance Sheet oraz P&L

  • Przygotowywanie okresowych raportów

  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z Kontrolerami Finansowymi;

  • zapewnienie efektywnej komunikacji w celu rozwiązania problemów.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość, księgowość)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w pracy księgowej minimum 2 lata

  • Sumienność, dokładność i odpowiedzialność

  • znajomość SAP i Oracle - mile widziana

Nasz Klient oferuje:

  • rozwojową pracę w międzynarodowym środowisku

  • możliwość pracy z wieloma klientami

  • bardzo duże możliwości rozwoju, szkolenia

  • benefity pozapłacowe: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie i wiele innych

ID 33498

Numer ref.: JAKU