Wsparcie Klienta Biznesowego w obszarze finansów - praca hybrydowa z j. angielskim

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Lokalizacja: Polska, Łódź (praca hybrydowa)

Rekrutacja prowadzona online

Zadania na stanowisku:

  • Wsparcie zagranicznego klienta biznesowego,

  • Codzienna komunikacja w języku angielskim,

  • Tworzenie raportów, analiz na potrzeby klienta w języku obcym,

  • Procesowanie dokumentacji finansowo-księgowej,

  • Wprowadzanie i analiza danych w systemie.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • doświadczenie w obszarze finansowo-księgowym,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • dokładność, poczucie odpowiedzialności i umiejętność nadawania priorytetów,

  • wysokie umiejętności interpersonalne.

Nasz Klient oferuje:

  • kompleksowy program wdrożeniowy,

  • pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku,

  • szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji,

  • umowę o pracę i rozszerzony pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.).

ID 34712

Numer ref.: NISO