Wsparcie klienta biznesowego z językiem niemieckim (praca hybrydowa)

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Lokalizacja: Polska, Poznań

Rekrutacja prowadzona

Obowiązki na stanowisku:

  • Wykonywanie codziennych obowiązków związanych z księgowością i finansami

  • Terminowość i rzetelność oraz dokładność w wykonywanych czynnościach

  • Wykonywanie czynności, zgodnie z panującymi przepisami

  • Sprawdzanie i księgowanie dokumentów w systemie

  • Praca w systemie SAP (system specjalistyczny)

  • Analiza faktur pod kątem ich poprawności

  • Korekta dokumentów i danych w systemie

  • Przetwarzanie danych i raportowanie okresowe

  • Wykonywanie drobnych tłumaczeń

  • Aktywne wspieranie zespołu we wszelkich działaniach

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Znajomość języków obcych pozwalająca na swobodną komunikację, : j. angielski oraz j. niemieckiego (poziom minimum b2)

  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin (160 w skali miesiąca)

  • Zdolności matematyczne i analityczne

  • Zainteresowanie tematami księgowo finansowymi

  • Analityczny umysł

  • Chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Zdolności do swobodnej komunikacji

Nasz klient oferuje:

  • Sprzęt służbowy (laptop, telefon)

  • Szkolenia stanowiskowe, branżowe, językowe (możliwość zdobywania wiedzy i kompetencji)

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansów w strukturach firmy

  • Stabilne i długotrwałe zatrudnienie, na podstawie umowy o pracę

  • Elastyczny czas rozpoczęcia pracy

  • Pracę hybrydową (z przewagą pracy zdalnej)

  • Benefity: (opieka medyczna, multisport, dodatkowy dzien wolny - 24 grudnia, oraz system premiowy, po powrocie do biura: dodatki finansowe do lunchu, owocowe dni)

ID 27225 Numer ref.: MAKO