Wsparcie techniczne (II linia wsparcia), praca dla absolwentów

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Lokalizacja: Polska, Poznań

Rekrutacja prowadzona online

Zadania na stanowisku:

  • Świadczenie wsparcia technicznego, klientowi biznesowemu (praca w języku angielskim)

  • Wykonywanie instalacji, konfiguracji czy też konserwacji sieci

  • Obsługa komputera oraz komunikatorów, używanych w firmie (telefonów/poczty przychodzącej, chatu)

  • Kontakt z pozostałymi członkami zespołu oraz aktywne ich wspieranie

  • Umiejętność pracy samodzielnej

  • Rozwiązywanie sytuacji problemowych

  • Naprawy awarii oprogramowania

  • Zgłaszanie incydentów do III linii wsparcia (jeśli konieczne)

Wymagania:

  • Język angielski - wystarczy poziom B2 jednak mile widziana wyższa znajomość języka

  • Możliwość podjęcia pracy stacjonarnej (placówka we Wrześni)

  • Możliwość pracy w systemie zmianowym oraz otwartość na nadgodziny i pracę w weekendy, w miesiącach o zwiększonym natężeniu pracy

  • Zainteresowanie branżą IT, nowościami informatycznymi

  • Zainteresowanie tematyka techniczną

  • Mile widziane osoby, które traktują motoryzację jako hobby

  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin

  • Motywacja do pracy i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, jednak doświadczenie w informatyczne, będzie dodatkowym atutem

  • Wykształcenie kierunkowe - wymagane

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie oparte na podstawie umowy o pracę

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • Możliwość pracy na międzynarodowego klienta oraz zdobycia doświadczenia w korporacji

  • Pracę w trybie hybrydowym (obecnie), docelowo praca stacjonarna

  • Pracę w trybie zmianowym (3 zmiany, ustalony z góry grafik)

  • Pakiet benefitów : ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dodatki finansowe, platforma mybenefit, multisport, dofinansowania np. do okularów czy kursów językowych.

ID 31437

Numer ref.: MAKO