Biegły rewident - praca hybrydowa z Warszawy (dział audytu zewnętrznego)

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja:  Warszawa

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Zarządzanie projektami audytorskimi

  • Samodzielne działania księgowe (związane z audytem)

  • Zarządzanie zespołami pracowników

  • Koordynowanie i nadzorowanie prawidłowości i terminowości projektów

  • Bieżąca współpraca z Klientami biznesowymi firmy, w języku angielskim i niemieckim

  • Bieżąca współpraca pozostałymi osobami, zaangażowanymi do procesu

  • Sporządzanie sprawozdań, raportów oraz pozostałych danych dla klientów

  • Tworzenie raportów finansowych z przeprowadzonych projektów audytowych

  • Raportowanie wyników swoich prac bezpośrednio do przełożonego zespołu

Wymagania:

  • Uprawnienia biegłego rewidenta

  • Wykształcenie wyższe: kierunki branżowe takie jak finanse, ekonomia, rachunkowość

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia, na stanowisku biegłego rewidenta

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników

  • Doświadczenie w podpisywaniu sprawozdań

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Prace w pełnym wymiarze godzin, w skali miesiąca

  • Standardowe godziny biurowe

  • Work-life balance

  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym, biuro firmy zlokalizowane jest w Warszawie

  • Bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do kursów, dofinansowanie do nauki języków, karta multisport, ubezpieczenie na życie

  • Pracę w stabilnej firmie w zewnętrznych działach audytorskich (możliwość uzupełnienia doświadczenia zawodowego o różne branże)

ID  53479

Numer ref.:  MAKO