top of page

Rekruter IT

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu L.M. Group. W związku z ekspansją L.M. Group w Polsce i w Niemczech, poszukujemy utalentowanych osób gotowych rozpocząć lub kontynuować karierę zawodową w strukturach koncernu L.M. Group na stanowisku IT Rekruter.

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska z obszaru rekrutacji stałych

  • Wsparcie projektów rekrutacyjnych dla klientów zagranicznych

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów m.in. metodą direct search

  • Przeprowadzanie telefonicznych rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami

  • Realizacja założonych celów rekrutacyjnych

  • Poszerzanie i aktualizacja bazy kandydatów

  • Przygotowywanie raportów i zestawień z prowadzonych projektów rekrutacyjnych

Wymagania pracodawcy

  • Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość nowoczesnych metod docierania do kandydatów oraz kreatywność w wyszukiwaniu nowych źródeł aplikacji

  • Gotowość do realizacji projektów w różnych branżach dla Klientów w Polsce i Niemczech

  • Doświadczenie w pracy w agencji rekrutacyjnej (mile widziane)

  • Znajomość j. angielskiego – mile widziane

  • Znajomość technik rekrutacyjnych

  • Umiejętność koordynowania kilku projektów na raz, podzielność uwagi

  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Otwartość i pozytywne nastawienie do innych osób

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B (Ty wybierasz)

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Atrakcyjny miesięczny system premiowy (bez górnego limitu)

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Narzędzia niezbędne do pracy

  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej w biurze w Poznaniu, Warszawie lub Berlinie

  • Elastyczny czas pracy