top of page

Apache Spark, Scala Developer

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja:  Kraków

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Wykorzystanie w pełni potencjału klastra Spark,

  • Oczyszczanie, przekształcanie i analizowanie ogromnych ilości surowych danych z różnych systemów przy użyciu Sparka w celu dostarczenia gotowych do użycia danych,

  • Ciągłe wprowadzanie integracji i ulepszeń,

  • Opracowywanie architektury, standardów i wytycznych dla globalnie wdrożonego rozwiązania oprogramowania,

  • Wsparcie zarządzania produktem, kierując roadmapą produktu,

  • Współpraca z liderem działu rozwoju w celu dostarczenia rozwiązań informatycznych, analitykami biznesowymi oraz testerami

  • Zapewnienie dostarczenia solidnego i zrównoważonego rozwiązania spełniającego wymagania biznesowe z uwzględnieniem doświadczenia użytkownika oraz zapewnienie zgodności z wytycznymi, zasadami, standardami i procesami organizacji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na platformie chmurowej Azure

  • Umiejętność korzystania z i doskonalenia skryptów Shell oraz Perl

  • Doświadczenie w pracy w tych obszarach:

  • Apache Spark 2.x

  • Apache Spark RDD API

  • Apache Spark SQL DataFrame API

  • Apache Spark Streaming API

  • Scala

  • Dostrojenie zapytań i optymalizacja wydajności w Sparku

  • Integracja bazy danych SQL Oracle, Postgres i/lub MySQL

  • Doświadczenie w pracy z NoSQL, DataBricks

  • Projektowanie, planowanie i dostarczanie rozwiązań w środowisku przedsiębiorstwa o dużych skalach

  • Doświadczenie w obszarze technologii informatycznych w sektorze usług finansowych, preferowanych w obszarze Zarządzania, Ryzyka i Zgodności (Governance, Risk and Compliance - GRC)

  • Praca w międzynarodowym zespole i stabilnej organizacji z branży organizacji eventów o globalnym zasięgu

  • Umowa na zasadzie kontraktu B2B

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dostęp do szkoleń i rozwoju kompetencji

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Praca zdalna

ID  54200

Numer ref.:  JAKO