top of page

Asystent księgowości Collections z jęz. niemieckim-hybrid

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja:  Warszawa

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

 • Kontakt telefoniczny z klientem niemieckojęzycznym,

• Sprawdzanie poprawności danych w systemie z danymi na fakturach,

• Codzienna praca na systemie SAP,

• Przypominanie klientom o zbliżającym się terminie zapłaty za faktury,

• Sprawdzanie terminowości zapłat za faktury w systemie,

• Przekazywanie zaległych płatności do działu windykacji,

• Ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

 • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego ,

• Chęć zdobycia doświadczenia w obszarze księgowości,

• Dokładność, zaangażowanie,

• Umiejętność nawiązywania kontaktów.

Nasz Klient oferuje:

 • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• Elastyczne poranki (rozpoczynasz pracę pomiędzy 7.00 - 10.00),

• Atrakcyjny pakiet benefitów,

• 26 dni urlopu niezależne od Twojego doświadczenia,

• Pracę w międzynarodowym środowisku dającą możliwość rozwoju i udziału w ciekawych projektach.

ID  53626

Numer ref.:  MARTY