top of page

Konsultant ds. rekrutacji tymczasowych

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych end to end (redagowanie i publikowanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych, weryfikowanie dokumentów aplikacyjnych)

  • Aktywne budowanie bazy kandydatów

  • Odpowiedzialność za wyszukiwanie nowych strategii/ źródeł dotarcia do kandydatów,

  • Angażowanie się w procesy EB oraz aktywny udział w social mediach

  • Odpowiedzialność za budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami

  • Raportowanie podejmowane działania rekrutacyjne

  • Wspieranie procesu wdrożenia nowych pracowników

  • Koordynacja spraw związanych z zatrudnieniem

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, mile widziane w obszarze pracy tymczasowej

  • Swobodna komunikacja w języku polskim i angielskim (min. B1)

  • Jesteś samodzielny i zaangażowany w realizację celów, a zadania wykonujesz terminowo

  • Jesteś kreatywny, otwarty na zmiany oraz cechuje cię pozytywne nastawienie

To oferujemy:

  • Opiekę medyczną

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B oraz system premiowy

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Elastyczny czas pracy

  • Pakiet benefitów

  • Pracę hybrydową z biura w Poznaniu. (Możliwa częściowa praca zdalna)

Nr ref:#40120

ID: KARE