Kontroler płatności, praca dla klienta biznesowego z językiem niemieckim (home office)

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Lokalizacja: Polska, praca zdalna

Rekrutacja prowadzona online

Zadania na stanowisku:

  • Ściąganie należności, na podstawie zweryfikowanych dokumentów sprzedażowych

  • Codzienna praca na kontach klienta biznesowego (SAP, Salesforce)

  • Wprowadzanie zmian i kontrolowanie należności w systemie na kontach klientów biznesowych

  • Kontakt z klientem, w celu likwidowania problemów z płatnościami

  • Praca na kontach klienta (praca w systemie SAP)

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z pozostałymi osobami w dziale

  • Ścisła współpraca z klientami biznesowymi firmy

  • Raportowanie i prognozowanie oraz analizowanie danych

Wymagania:

  • Język niemiecki: b2/c1 oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • WAŻNE: wymagana jest znajomość oby wymienionych wyżej języków

  • umiejętność swobodnego prowadzenia rozmów, mailowych i telefonicznych w języku niemieckim (przewaga telefonów)

  • dyspozycyjność do pracy na pełen etat

  • chęć rozwoju w branży księgowo-finansowej

  • umiejętność i motywacja do pracy z klientem

  • zainteresowanie księgowością, finansami czy branża pokrewną

Nie jest wymagane doświadczenie zawodowe, pracodawca zapewnia szkolenia

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, premie językowe i okresowe)

  • Stabilizację zawodową i możliwość rozwoju zawodowego

  • Kompleksowy program wdrożeniowy, dla każdego nowego pracownika

  • Pracę w międzynarodowej organizacji i szansę na rozwój

  • Pakiet benefitów - Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe.

ID 40330

Numer ref.: MAKO