top of page

Operator wózka widłowego

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu. Lokalizacja: Gdańsk Agencja zatrudnienia: nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Przyjmowanie, rozładunek i załadunek towarów

  • Kontrola stanu magazynowego i inwentaryzacja

  • Przygotowywanie zamówień do wysyłki

  • Umieszczanie towarów na paletach, zabezpieczanie ich pasami czy folią stretch oraz oznaczanie ich odpowiednimi informacjami

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia sprawnej logistyki

  • Pomoc w organizacji przestrzeni magazynowej

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT

  • Przynajmniej rok doświadczenia na analogicznym stanowisku

  • Znajomość zagadnień z logistyki magazynowej

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Dobra organizacja czasu i zdolności planowania

  • Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie kolegów z zespołu

ID 47006 Numer ref.: EMWI