Pierwsza praca w korporacji (dział SocialMedia) - praca z językiem niderlandzkim (od zaraz)

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja:  Kraków

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • weryfikacja danych głównie pisanych oraz filmów i treści, zawartych w publikacjach

  • analiza treści, pod kątem polityki prywatności

  • akceptacja lub odrzucanie wstawianych treści

  • wykonywanie pracy zgodnie z ustalonymi procedurami

  • codzienna praca z wykorzystaniem Social Media

  • codzienna praca z językiem holenderskim

Wymagania:

  • znajomość języka niderlandzkiego B2/C1oraz znajomość języka angielskiego B2

  • otwartość i komunikatywność

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz oceny

  • zainteresowanie obszarem Social Media, IT itp.

  • mile widziane doświadczenie lub wykształcenie kierunkowe oraz zainteresowanie branżą

  • zainteresowanie branżą i chęć rozwoju w jej kierunku

  • dyspozycyjność do pracy na pełen etat w skali miesiąca

  • pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowę o prace, od pierwszego dnia współpracy

  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów dodatkowych

  • możliwość wykorzystania języków obcych w praktyce

  • zdobycie doświadczenia zawodowego

  • szkolenie stanowiskowe oraz dodatkowe kursy językowe

  • praca z siedziby firmy (Kraków)

  • możliwość pracy w trybie 24/7 lub w standardowych godzinach biurowych

ID  53628

Numer ref.:  MAKO