top of page

Senior Vue Developer (5 250-7 100 Euro)

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja:  Zdalnie

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Praca w środowisku Agile, współpraca z zespołami wielodyscyplinarnymi.

  • Projektowanie, rozwijanie i testowanie rozwiązań o dowolnym rozmiarze lub złożoności.

  • Tworzenie czytelnego i wysokiej jakości kodu.

  • Diagnozowanie defektów i dostarczanie skutecznych rozwiązań.

Wymagania:

  • 5+ lat doświadczenia zawodowego w tworzeniu i obsłudze aplikacji internetowych przy użyciu nowoczesnych frameworków, praca z Vue.js + API + Typescript

  • Profil umiejętności typu T z naciskiem na rozwój front-endu.

  • Głęboka wiedza i zrozumienie najlepszych praktyk cyklu życia tworzenia oprogramowania.

  • Znajomość CI/CD.

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego (pisanie i mówienie).

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w pełni zdalną

  • Bogaty pakiet benefitów i pakiet socjalny

  • Nastawienie na pracę zespołowa i współpracę

ID  52337

Numer ref.:  JAKO