top of page

Specjalista ds. rekrutacji pracowników tymczasowych

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja:  Gdańsk

Zadania na stanowisku:

  •  Aktywne poszukiwanie, selekcja kandydatów, organizacja spotkań z kandydatami;

  • Koordynacja działań rekrutacyjnych w zakresie współpracy z partnerami rekrutacyjnymi z Ukrainy, Mołdawii, Białorusi, Gruzji etc.;

  • Samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji end to end;

  • Analiza bazy i rynku w celu dotarcia do najlepszych kandydatów;

  • Kreatywne podejście do odkrywania nowych źródeł pozyskiwania pracowników;

  • Współpraca z lokalnymi urzędami, biurami karier, akcje ulotkowe, tworzenie reklam graficznych dla social media, reprezentowanie firmy pod czas Targów Pracy, itp.;

  • Tworzeniem raportów oraz zestawień dotyczących zatrudnienia;

  • Obsługa CRM do wprowadzania kandydatów;

  • Współpraca z koordynatorami w zakresie tworzenia planu zatrudnienia do projektów.

Wymagania:

  •  Minimum roczne doświadczenie w rekrutacji pracowników (w tym pracowników ze wschodu);

  • Znajomość przepisów і procedur związanych z zatrudnieniem cudzoziemców;

  • Dobra organizacja pracy i wielozadaniowość;

  • Znajomość jednego z języków (ukraiński, rosyjski, gruziński, kazachski, angielski), w stopniu pozwalającym na komunikacje z kandydatami;

  • Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office - MS Excel);

  • Umiejętność pracy pod presja czasu;

  • Czynne prawo jazdy kat. B (będzie dodatkowym atutem).

Nasz Klient oferuje:

  • Podstawa + system premiowy;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o prace;

  • Narzędzia pracy niezbędne do realizacji zadań (telefon, laptop);

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej;

  • Dobra atmosferę pracy w młodym ambitnym zespole;

  • Dofinansowanie do szkoleń;

  • Możliwość rozwoju na samodzielnym stanowisku.

ID 53190

Numer ref.:  STDU