Dział przetwarzania gwarancji bankowych - praca z językiem angielskim (i/lub) niemieckim

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja: Radom Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Weryfikacja umów gwarancyjnych

  • Weryfikacja zamówień w systemie i sprawdzanie ich poprawności

  • Obsługa klientów biznesowych firmy

  • Weryfikacja treści umów gwarancyjnych od klientów

  • Zapewnianie poprawności danych w systemie

  • Przygotowywanie wniosków gwarancyjnych dla klientów biznesowych

  • Przedłużanie otwartych gwarancji na potrzeby klientów biznesowych

  • Osoba kontaktowa w przypadku pytań z działów przetwarzania zamówień i sprzedaży

  • Dokumentacja w systemie ERP i skarbowym

Wymagania:

  • Język niemiecki: B2

  • język angielski: B1

  • pracodawca wymaga znajomości przynajmniej jedno z powyższych języków, mile widziana umiejętność posługiwania się dwoma językami obcymi wymienionymi wyżej

  • doświadczenie w branży bakowej - specjalizacja przetwarzanie gwarancji - minimum 6 miesięcy

  • umiejętność pracy z klientami biznesowymi

  • analityczny umysł

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

  • umowę o prace na cały okres zatrudnienia

  • bardzo bogaty pakiet benefitów

  • spotkania integracyjne

  • możliwość nauki i podnoszenia swoich kompetencji zawodowych

ID 50836 Numer ref.: MAKO