Młodszy asystent ds. Social Media - praca dla absolwentów, wymagany język czeski lub słowacki

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja: Warszawa Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • weryfikacja danych językowych i treści publikowanych w Social Media

  • umiejętność oceny i decyzyjność

  • analiza treści, usuwanie treści niezgodnych z regulaminem

  • codzienna praca z wykorzystaniem Social Media

  • prace administracyjne

  • kontakt z klientem biznesowym w języku wiodącym

Wymagania:

  • języka angielskiego na poziomie b2/c1

  • języka czeskiego lub słowackiego minimum c1

  • swobodnej komunikacji w powyższych językach (mailowej i telefonicznej)

  • dyspozycyjności do pracy w pełnym wymiarze godzin, 5 dni w tygodniu

  • doskonałej organizacja pracy własnej

  • umiejętności określenia priorytetów

  • gotowość do nauki i stałego pogłębiania swojej wiedzy

  • bez wymagań względem doświadczenia i wykształcenia kierunkowego

  • stałe i stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały okres zatrudnienia

  • praca od poniedziałku do piątku

  • szkolenia wdrożeniowe na stanowisko

  • terminowe wypłacanie wynagrodzenia

  • pracę w standardowych godzinach pracy biurowej

  • pracę hybrydową z biura w Warszawie

  • naukę pracy z programami księgowymi (SAP) i innych systemach potrzebnych do wykonywania obowiązków

  • rozbudowany pakiet benefitów

ID 50512 Numer ref.: MAKO