Młodszy księgowy - praca dla osób bez doświadczenia (wymagany język niemiecki)

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja: Radom

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Księgowanie faktur dodanych do systemu (SAP)

  • Korekta dokumentów i danych, w przypadku błędów w systemie

  • Prowadzenie ewidencji księgowej

  • Współpraca z klientami biznesowymi firmy

  • Tworzenie raportów okresowych oraz na specjalne życzenie klienta

  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze umów gwarancyjnych

  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Znajomość języka niemieckiego (min. B1)

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne będzie stanowiło dodatkowy atut kandydata

  • Doświadczenie branżowe mile widziane (Staż, pierwsza praca)

  • Mile widziana biegłość w systemach specjalistycznych oaz obsługa komputera

Nasz Klient oferuje:

  • Praca hybrydowa z Radomia

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia

  • Stabilne godziny pracy

  • Sork-life balance

  • Możliwość zdobycia wiedzy branżowej

  • Bogaty pakiet benefitów dla każdego pracownika

  • Spotkania integracyjne

ID 50828

Numer ref.: MAKO