Młodszy Specjalista ds. weryfikowania treści (praca bez doświadczenia) - język czeski/słowacki

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja: Warszawa Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • Weryfikacja treści internetowych pod kątem poprawności językowej i zgodności z wytycznymi

  • Rozwiązywanie problemów związanych z treściami online

  • Współpraca z zespołem w celu utrzymania wysokiej jakości treści

  • Raportowanie i udział w doskonaleniu procesów weryfikacji

Wymagania:

  • Znajomość języka czeskiego lub słowackiego oraz angielskiego na poziomie bardzo dobrym (w mowie i piśmie).

  • Dobra umiejętność obsługi komputera i przeglądania Internetu

  • Motywacja do nauki i zdobywania nowych umiejętności

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Pozytywne podejście i zaangażowanie

  • Otwartość na pracę w systemie zmianowym

  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie w oparciu umowy o pracę

  • Szkolenie w zakresie weryfikacji treści

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów pozapłacowych

  • Przyjazne i inspirujące środowisko pracy

ID 50655 Numer ref.: MAKO