Praca dla absolwentów z językiem holenderskim - start marzec 2024

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja:  Kraków

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

  • weryfikacja treści pisanych, nagrywanych oraz pozostałych, publikowanych na stronach internetowych

  • weryfikacja pozostałych treści

  • analiza treści, pod kątem naruszeń i nieprawidłowości, dotyczących polityki prywatności

  • akceptacja lub odrzucanie powyższych treści

  • klasyfikacja treści i zgłaszanie ich do innych działów

  • wykonywanie pracy zgodnie z ustalonymi procedurami

  • obiektywna analiza treści

  • codzienna praca z wykorzystaniem Social Media

Wymagania:

  • znajomość języka holenderskiego na poziomie min. B2/C1

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min B2

  • Ważne: wymagana znajomość obu powyższych języków

  • umiejętność zwracania uwagi na szczegóły

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz obiektywnej oceny

  • zainteresowanie obszarem Social Media i chęć rozwoju w tym temacie

  • zainteresowanie tematyką polityki oraz wyborów

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od marca 2024

  •  Mile widziane doświadczenie lub wykształcenie kierunkowe.

  • pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowę o prace na cały okres zatrudnienia

  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów dodatkowych

  • możliwość wykorzystania języków obcych w praktyce

  • zdobycie doświadczenia zawodowego

  • szkolenie stanowiskowe oraz dodatkowe kursy językowe

  • praca zdalną z dowolnego miasta w Polsce

ID  52010

Numer ref.:  MAKO