Specjalista ds. Controllingu Finansowego i Wsparcia Biznesowego

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Lokalizacja:  Radom

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Zadania na stanowisku:

 • Prowadzenie czynności związanych z zamknięciem miesiąca spółki dla spółki sprzedażowej (35 osób spółka duńska) i raportowanie wyników finansowych do grupy

• Monitorowanie i raportowanie wskaźników oraz realizacji założeń budżetowych

• Codzienna bieżąca współpraca z dyrektorem finansowym i pracownikami spółki

• Branie udziału w podejmowaniu decyzji biznesowych dotyczących obszaru sprzedaży i serwisu

• Opracowywanie budżetu, prognoz całorocznych i kwartalnych

• Współpraca z księgowym w zakresie codziennych czynności księgowo-kontrolingowych, corocznego audytu i sporządzania kwartalnych sprawozdań VAT

• Udział w projektowaniu i automatyzacji procesów globalnych

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe kierunkowe ekonomia / finanse / pokrewne

• Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w dziale controllingu w firmie przemysłowej; znajomość Międzynarodowych Standardów Rachunkowości (IFRS)

• Biegła znajomość języka angielskiego, język niemiecki będzie dodatkowym atutem

• Doświadczenie z systemami ERP takimi jak SAP (moduł FI / CO)

• Pewna obsługa MS Office, Power Query;

• Dobra organizacja pracy, rzetelność oraz samodzielność

• Proaktywność i chęć wdrażania usprawnień

• Umiejętność nawiązywania kontaktów i pracy w międzynarodowym zespole

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z Klientem oraz w pracy na zaawansowanych systemach biznesowych,

  • Liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje dopasowane do indywidualnych potrzeb pracownika,

  • Stały kontakt z j. obcymi w codziennej pracy,

  • Realne możliwości awansu, rozwoju zawodowego i przechodzenia na inne projekty,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, karta multisport, karta lunchowa, program poleceń, dofinansowanie do kursów językowych oraz okularów, paczki świąteczne, premia roczna

  • Pracę w przyjaznym międzynarodowym zespole specjalistów

ID  52577

Numer ref.:  JAKO